درباره ما

مرکز زیبایی آوای سلامت.

درباره ما

مجموعه زیبایی آوای سلامت تهران :

مجموعه زیبایی آوای سلامت تهران  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت که توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژي و پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد کلیه خدمات خود را ارائه نماید . امیدواریم از این فرصت برای کسب زیبایی و سلامتی و همچنین ارزش نهادن به خواسته ها و انتظارات خود در جهت ارتقای عزت و اعتماد به نفس قدم بردارید . مرکز زیبایی آوای سلامت افتخار می کند که با به کارگیری جدیدترین متدهای تشخیصی و درمانی دانش پزشکی زیبایی و بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات، جوانی و شادابی پوست و زیبایی و تناسب اندام را به شما هدیه کند . تمامی خدمات این کلینیک زیر نظر کارشناسان و پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متدها و روش های دانش پزشکی زیبایی، آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می شود .

در باره تیم تخصصی ما

مجموعه آوای سلامت ایران با بهره گیری از افراد متخصص زیر نظر مستقیم پزشک
و با شماره نظام پزشکی شماره نظام پزشکی:۱۱۹۸۴۸ – شماره نظام پزشکی:۸۷۷۶۹
آماده ارائه خدمات لاغریژلبوتاکسلیزر مو های زائدناخونجوان سازی پوست و …

خدمات آوای سلامت تهران

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش مناسب و غیر تهاجمی برای کاهش یا رفع موهای زائد صورت و بدن است. استفاده از این روش باعث می شود ظاهر پوست در مقایسه با سایر روش ها همچون موم انداختن، الکترولیز یا تیغ زدن صاف تر و لطیف تر باشد. از بین بردن موهای زائد با لیزر یک تکنیک مطمئن می باشد که از طریق آن امکان درمان بخش های بزرگتری از بدن با حداقل ناراحتی و بدون نیاز به استراحت وجود دارد. در درصد از موارد درمان موهای زائد بدن و صورت بعد از ۴ الی ۶ جلسه می توانید، از شر موهای زاید خود برای همیشه خلاص کنید.

ماساژ

اصطلاح «ماساژ» بسیاری از تکنیک‌های ماساژ را در بر می‌گیرد، نوع ماساژ ارائه شده به بیمار، به شرایط جسمانی و نیازهای درمانی وی بستگی دارد. شواهد زیادی در این رابطه وجود دارد که ماساژ دارای تاثیرات سودمندی بر درد و سایر علائم متنوع در افراد مختلف می‌باشد. این شواهد نشان می‌دهد این تاثیرات کوتاه مدت هستند و افراد نیاز به ادامه دادن ماساژ برای بهره‌امند شدن مستمر از فواید ناشی از آن را دارند.

ناخن

داشتن ناخن های سالم و قوی یکی از نشانه های سلامتی جسم به شمار میاد، داشتن ناخن های درخشان، سالم و بلند برای اکثر خانومها از اهمیت ویژه ای برخورداره و حس زیبایی و شخصیت رو در اونها زنده میکنه در مرکز آوای سلامت تهران با ارائه خدمات زیبایی ناخن رضایت شما را جلب خواهیم کرد.