لیفت ابرو و پیشانی

لیفت ابرو و پیشانی

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۶

امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی پوست ارائه شده است ، یکی از روش های که در جوانسازی چهره تاثیر گذار است لیفت ابرو می باشد .
لیفت ابرو را به سه روش می توان انجام داد :

  • لیفت ابرو از طریق ابرو
  • لیفت ابرو به روش تمپورال
  • لیفت ابرو به روش باز

در روش های بیان شده می توان چین و چروک به انضمام افتادگی پوست پیشانی را برطرف نمود ، با استفاده از لیفت می توان افتادگی ابروها و پلک ها را برطرف نمود .
مرکز زیبایی آوای سلامت تهران به اشخاصی که از افتادگی پوست و از وجود چین و چروک ناراحت هستند توصیه می کند ، برای از بین بردن چین وچروک پیشانی و علائم پیری می توان از لیفت استفاده کرد .
درمرکز زیبایی آوای سلامت تهران می توان به روش های گوناگون جوانسازی پوست را انجام داد ، بیماران در این مرکز می توانند با بالا کشیدن ابرو و پوست پیشانی چهره جذاب و زیبا را بدست بیاورند .
لیفت ابرو و پیشانی  یک روش درمانی کارآمد است که با انجام جراحی می توان جوانی پوست را به ارمغان آورد .
با استفاده از روش های جراحی می توان پوست زیر چانه ، پوست گردن و لیفت صورت را انجام داد ، در اشخاصی که نمی توانند تزریق بوتاکس را انجام دهند می توانند از لیفت برای رفع چین و چروک پیشانی استفاده کنند .

چه اشخاصی بهترین کاندید لیفت ابرو و پیشانی هستند ؟

  1. اشخاصی که دارای چین و چروک در پیشانی هستند
  2. اشخاصی که دارای چین و چروک در بین ابروها هستند
  3. اشخاصی که ابروهایشان از حد طبیعی پایین تر است
  4. اشخاصی که چهره شان به دلیل افتادگی ابرو خسته و غمگین هستند .

همراه با لیفت ابرو چه کارهای می توان انجام داد ؟

  • انجام جراحی پلک
  • لیفت صورت
  • جوانسازی پوست

آیا انجام لیفت ابرو مناسب است ؟

اشخاصی که لیفت ابرو را انجام می دهند بهتر است از نظر فیزیکی و جسمی سالم باشند ، به اشخاصی که لیفت ابرو را انجام می دهند یک هفته قبل و پس از لیفت ابرو از استعمال سیگار و دخانیات اجتناب کنند .
لیفت ابرو برای تمامی اشخاصی که دارای افتادگی ابرو هستند بسیار مناسب هستند پس از لیفت ابرو چهره اشخاص شاداب و جوان تر به نظر می رسد و دیگر حالت خسته و غمگین نمی باشد .

قبل از لیفت ابرو چه کارهای را باید انجام داد ؟

قبل از انجام لیفت ابرو شخص باید از مصرف برخی داروها نظیر آسپرین و داروهای که سبب انعقادی شدن خون می شوند جلوگیری کنند ، مصرف این داروها سبب افزایش خطر خونریزی در اشخاص در زمان جراحی می شود .
انجام برخی از آزمایش برای بیمار الزامی است .
برای بهبودی سریع تر بیمار باید استعمال سیگار و دخانیات را ترک نماید .